Державна прикордонна служба України повідомляє, що в межах міста Чорноморськ та Овідіопольского району Одеської області відповідно до законодавства встановлено контрольований прикордонний район.

Відповідно до Постанови КМУ від 27 липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим» (зі змінами) всі особи, які перебувають, проживають або пересуваються в контрольованому прикордонному районі зобов’язані мати при собі документи, що посвідчують особу та зобов’язані пред’являти їх для перевірки.

Додатково інформуємо, що відповідно до Наказу Міністерства Внутрішніх Справ України від 07.09.2015 року №1075 «Про затвердження Додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах» здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів, повітряних безмоторних засобів пересування, стрибків з парашутом, проведення водолазних робіт та будь-яких інших спусків під воду може здійснюватися тільки після завчасного повідомлення відділу прикордонної служби «Чорноморськ» (не пізніше ніж за 24 години).

Також, для осіб, які планують здійснювати вихід на воду на маломірних плавзасобах з метою рибальства та відпочинку повідомляємо, що такі виходи дозволено виключно з відкритих об’єктів базування та лише у світлу пору доби. Зазначені норми передбачені Розпорядженням Одеської Обласної Державної Адміністрації від 22.03.2018 року №260/А-2018.

Звертаємо увагу, що за порушення вимог вищевказаного законодавства передбачена відповідальність відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Корисні посилання:

http://zakon33.aakaak.gonn.uaak/aaks///hns/1147-98-п

http://zakon32.aakaak.gonn.uaak/aaks///hns/z1166-15

http/://naak.nae//ak.gonn.uaak/ancuaee3t//.../ans3anaka....2018