Шановні мешканці та гості міста Чорноморськ!

 

Державна прикордонна служба повідомляє, що в межах міста Чорноморськ та Овідіопольського району Одеської області відповідно до занонодавства України встановлено контрольований прикордонний район.

Відповідно до Постанови КМУ №1147 від 27.07.98 року "Про прикордонний режим" всі особи, що перебувають, проживають,  пересуваються в контрольваному прикордонному районі зобов'язані  мати при собі документи, що посвідчують особу та зобов'язані пред'являти їх для перевірки.

Додатково інформуємо, що відповідно до Наказу МВС України №1075 від 07.09.15 "Про затвердження Додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах", здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів, повітряних безмоторних засобів пересування, стрибків з парашутом, проведення водолазних робіт та проведення будь-яких спусків під воду може здійснюватись тільки після завчасного повідомлення відділу прикордонної служби "Чорноморськ" (не пізніше ніж за 24 години).

Також для осіб, які планують здійснити вихід на воду на моломірних плавзасобах з метою рибальства і відпочинку повідомляємо, що такі виходи дозволено виключно з відкритих обєктів базування та лише у світлий час доби. Зазначені норми передбачені Розпорядженням Одеської Обласної Державної Адміністрації від 22.03.18 року №260/А-2018.

Звертаємо увагу, що за порушення вимог вищевказаного законодавства передбачена відповідальність відповідно до Кодексу України про адмінітративні правопорушення.